Wersja domyślna Wysoki kontrast

Rezerwacja zajęć

Przed dokonaniem rezerwacji Kup Karnet

Swoje rezerwacje możesz sprawdzić i w razie potrzeby odwołać po zalogowaniu się, klikając "Moje konto".  

Rezerwację możesz bez konsekwencji odwołać do 2 godzin przed zajęciami — później wejście zostanie rozliczone z karnetu.



  poniedziałek
2024-07-22
wtorek
2024-07-23
środa
2024-07-24
czwartek
2024-07-25
piątek
2024-07-26
sobota
2024-07-27
niedziela
2024-07-28
06:30
CARDIO Poranek + ABS
06:30 - 07:20
Małgorzata
50min
info 
09:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:50
Karina
50min
info 
BODY PUMP
09:00 - 09:50
Małgorzata
50min
info 
10:00
BPU
10:00 - 10:50
Karina
50min
info 
JOGA
10:00 - 11:30
Arek
90min
info 
JOGALATES
10:00 - 11:00
Aga
Agnieszka
60min
info 
14:00
AKTYWNY SENIOR
14:00 - 14:45
Joanna
45min
Godzina dla zdrowia SENIOR
14:00 - 14:50
50min
info 
Godzina dla zdrowia SENIOR
14:00 - 14:50
50min
info 
16:00
BPU
16:00 - 16:50
Małgorzata
50min
info 
OBWÓD KIDS
16:00 - 16:50
Weronika
50min
info 
17:00
CROSS
17:00 - 17:50
Małgorzata
50min
info 
Full Body Workout
17:00 - 17:50
Weronika
50min
info 
OBWODOWY
17:00 - 17:50
Weronika
50min
info 
ZDROWY KRĘGOSŁUP
17:00 - 17:50
Paulina
Karina
50min
info 
CROSS
17:00 - 17:50
Małgorzata
50min
info 
BEFORE PARTY
17:00 - 17:50
Weronika
50min
info 
18:00
BODY PUMP
18:00 - 18:50
Weronika
50min
info 
BPU
18:00 - 18:50
Weronika
50min
info 
FUNCTIONAL STEP
18:00 - 18:50
Paulina
Karina
50min
info 
TBC FREESTYLE INTRO CROSS
18:00 - 18:50
Małgorzata
50min
info 
19:00
ZUMBA
19:00 - 19:50
Natalia
50min
info 
ZUMBA
19:00 - 19:50
Justyna
50min
info 
AQUA Fitness
19:00 - 19:45
Magdalena
45min
info 
TABATA
19:00 - 19:50
Weronika
50min
info 
PILATES
19:00 - 19:50
Agnieszka
50min
info 
TABATA
19:00 - 19:50
Małgorzata
50min
info 
20:00
PILATES
20:00 - 20:50
Agnieszka
50min
info 
AQUA Fitness
20:00 - 20:45
Magdalena
45min
info 
JOGA
20:00 - 21:10
Aga
Arek
70min
info 
ZUMBA
20:00 - 20:50
Natalia
50min
info 
JOGA
20:00 - 21:30
Arek
90min
info 
poniedziałek 22.07.2024
  • 16:00 - 16:50

    BPU

    Wolne miejsca: 19

    Małgorzata

  • 17:00 - 17:50

    CROSS

    Wolne miejsca: 6

    Małgorzata

  • 19:00 - 19:50

    ZUMBA

    Wolne miejsca: 19

    Natalia

wtorek 23.07.2024
  • 09:00 - 09:50

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 21

    Karina

  • 10:00 - 10:50

    BPU

    Wolne miejsca: 26

    Karina

  • 14:00 - 14:45

    AKTYWNY SENIOR

    Bez ograniczeń

    Joanna

  • 17:00 - 17:50

    Full Body Workout

    Wolne miejsca: 17

    Weronika

  • 18:00 - 18:50

    BODY PUMP

    Wolne miejsca: 20

    Weronika

  • 19:00 - 19:50

    ZUMBA

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 20:00 - 20:50

    PILATES

    Wolne miejsca: 10

    Agnieszka

środa 24.07.2024
  • 09:00 - 09:50

    BODY PUMP

    Wolne miejsca: 26

    Małgorzata

  • 14:00 - 14:50

    Godzina dla zdrowia SENIOR

    Wolne miejsca: 8

  • 17:00 - 17:50

    OBWODOWY

    Wolne miejsca: 22

    Weronika

  • 18:00 - 18:50

    BPU

    Wolne miejsca: 21

    Weronika

  • 19:00 - 19:45

    AQUA Fitness

    Wolne miejsca: 1

    Magdalena

  • 19:00 - 19:50

    TABATA

    Wolne miejsca: 26

    Weronika

  • 20:00 - 20:45

    AQUA Fitness

    Brak miejsc

    Magdalena

  • 20:00 - 21:10

    JOGA

    Wolne miejsca: 21

    Aga
    Arek

czwartek 25.07.2024
  • 06:30 - 07:20

    CARDIO Poranek + ABS

    Wolne miejsca: 23

    Małgorzata

  • 10:00 - 11:30

    JOGA

    Wolne miejsca: 29

    Arek

  • 17:00 - 17:50

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 27

    Paulina
    Karina

  • 18:00 - 18:50

    FUNCTIONAL STEP

    Wolne miejsca: 28

    Paulina
    Karina

  • 19:00 - 19:50

    PILATES

    Wolne miejsca: 25

    Agnieszka

  • 20:00 - 20:50

    ZUMBA

    Wolne miejsca: 28

    Natalia

piątek 26.07.2024
  • 14:00 - 14:50

    Godzina dla zdrowia SENIOR

    Wolne miejsca: 10

  • 17:00 - 17:50

    CROSS

    Wolne miejsca: 11

    Małgorzata

  • 18:00 - 18:50

    TBC FREESTYLE INTRO CROSS

    Wolne miejsca: 12

    Małgorzata

  • 19:00 - 19:50

    TABATA

    Wolne miejsca: 30

    Małgorzata

  • 20:00 - 21:30

    JOGA

    Wolne miejsca: 26

    Arek

sobota 27.07.2024
  • 10:00 - 11:00

    JOGALATES

    Wolne miejsca: 28

    Aga
    Agnieszka

  • 16:00 - 16:50

    OBWÓD KIDS

    Wolne miejsca: 30

    Weronika

  • 17:00 - 17:50

    BEFORE PARTY

    Wolne miejsca: 28

    Weronika

niedziela 28.07.2024
powered by Fitnet SPORTIT