Wersja domyślna Wysoki kontrast

Rezerwacja zajęć

Przed dokonaniem rezerwacji Kup Karnet

Swoje rezerwacje możesz sprawdzić i w razie potrzeby odwołać po zalogowaniu się, klikając "Moje konto".  

Rezerwację możesz bez konsekwencji odwołać do 2 godzin przed zajęciami — później wejście zostanie rozliczone z karnetu.



  poniedziałek
2024-05-27
wtorek
2024-05-28
środa
2024-05-29
czwartek
2024-05-30
piątek
2024-05-31
sobota
2024-06-01
niedziela
2024-06-02
09:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:50
Karina
50min
info 
BODY PUMP
09:00 - 09:50
Małgorzata
50min
info 
10:00
BPU
10:00 - 10:50
Karina
50min
info 
JOGALATES
10:00 - 11:00
Aga
60min
info 
14:00
AKTYWNY SENIOR
14:00 - 14:45
Joanna
45min
Godzina dla zdrowia SENIOR
14:00 - 14:50
50min
info 
Godzina dla zdrowia SENIOR
14:00 - 14:50
50min
info 
16:00
BPU
16:00 - 16:50
Małgorzata
50min
info 
OBWODOWY
16:00 - 16:50
Weronika
50min
info 
OBWODZIK Kids
16:00 - 16:50
Aleksandra
50min
info 
OBWÓD KIDS
16:00 - 16:50
Weronika
50min
info 
17:00
CROSS
17:00 - 17:50
Małgorzata
50min
info 
Full Body Workout
17:00 - 17:50
Weronika
50min
info 
MOBILITY
17:00 - 17:50
Aleksandra
50min
info 
CROSS
17:00 - 17:50
Małgorzata
50min
info 
STRETCHING
17:00 - 17:50
Anna
50min
BEFORE PARTY
17:00 - 17:50
Weronika
50min
info 
18:00
INTERWAŁ
18:00 - 18:50
Anna
50min
info 
BODY PUMP
18:00 - 18:50
Weronika
50min
info 
BPU
18:00 - 18:50
Weronika
50min
info 
TBC FREESTYLE
18:00 - 18:50
Małgorzata
50min
info 
19:00
AQUA Fitness
19:00 - 19:45
Magdalena
45min
info 
ZUMBA
19:00 - 19:50
Natalia
50min
info 
ZUMBA
19:00 - 19:50
Justyna
50min
info 
AQUA Fitness
19:00 - 19:45
Magdalena
45min
info 
TABATA
19:00 - 19:50
Weronika
50min
info 
TABATA
19:00 - 19:50
Małgorzata
50min
info 
20:00
AQUA Fitness
20:00 - 20:45
Magdalena
45min
info 
PILATES
20:00 - 20:50
Agnieszka
50min
info 
AQUA Fitness
20:00 - 20:45
Magdalena
45min
info 
JOGA
20:00 - 21:10
Aga
70min
info 
JOGA
20:00 - 21:30
Arek
90min
info 
poniedziałek 27.05.2024
  • 16:00 - 16:50

    BPU

    Wolne miejsca: 27

    Małgorzata

  • 17:00 - 17:50

    CROSS

    Wolne miejsca: 6

    Małgorzata

  • 18:00 - 18:50

    INTERWAŁ

    Wolne miejsca: 29

    Anna

  • 19:00 - 19:45

    AQUA Fitness

    Wolne miejsca: 7

    Magdalena

  • 19:00 - 19:50

    ZUMBA

    Wolne miejsca: 20

    Natalia

  • 20:00 - 20:45

    AQUA Fitness

    Wolne miejsca: 2

    Magdalena

wtorek 28.05.2024
  • 09:00 - 09:50

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 24

    Karina

  • 10:00 - 10:50

    BPU

    Wolne miejsca: 28

    Karina

  • 14:00 - 14:45

    AKTYWNY SENIOR

    Bez ograniczeń

    Joanna

  • 17:00 - 17:50

    Full Body Workout

    Wolne miejsca: 24

    Weronika

  • 18:00 - 18:50

    BODY PUMP

    Wolne miejsca: 19

    Weronika

  • 19:00 - 19:50

    ZUMBA

    Wolne miejsca: 11

    Justyna

  • 20:00 - 20:50

    PILATES

    Wolne miejsca: 10

    Agnieszka

środa 29.05.2024
  • 09:00 - 09:50

    BODY PUMP

    Wolne miejsca: 25

    Małgorzata

  • 14:00 - 14:50

    Godzina dla zdrowia SENIOR

    Wolne miejsca: 10

  • 16:00 - 16:50

    OBWODOWY

    Wolne miejsca: 28

    Weronika

  • 16:00 - 16:50

    OBWODZIK Kids

    Wolne miejsca: 10

    Aleksandra

  • 17:00 - 17:50

    MOBILITY

    Wolne miejsca: 28

    Aleksandra

  • 18:00 - 18:50

    BPU

    Wolne miejsca: 23

    Weronika

  • 19:00 - 19:45

    AQUA Fitness

    Wolne miejsca: 5

    Magdalena

  • 19:00 - 19:50

    TABATA

    Wolne miejsca: 27

    Weronika

  • 20:00 - 20:45

    AQUA Fitness

    Wolne miejsca: 6

    Magdalena

  • 20:00 - 21:10

    JOGA

    Wolne miejsca: 26

    Aga

czwartek 30.05.2024
piątek 31.05.2024
  • 14:00 - 14:50

    Godzina dla zdrowia SENIOR

    Wolne miejsca: 10

  • 17:00 - 17:50

    CROSS

    Wolne miejsca: 10

    Małgorzata

  • 17:00 - 17:50

    STRETCHING

    Wolne miejsca: 29

    Anna

  • 18:00 - 18:50

    TBC FREESTYLE

    Wolne miejsca: 28

    Małgorzata

  • 19:00 - 19:50

    TABATA

    Wolne miejsca: 29

    Małgorzata

  • 20:00 - 21:30

    JOGA

    Wolne miejsca: 27

    Arek

sobota 01.06.2024
  • 10:00 - 11:00

    JOGALATES

    Wolne miejsca: 28

    Aga

  • 16:00 - 16:50

    OBWÓD KIDS

    Wolne miejsca: 30

    Weronika

  • 17:00 - 17:50

    BEFORE PARTY

    Wolne miejsca: 27

    Weronika

niedziela 02.06.2024
powered by Fitnet SPORTIT